Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim

Yüksek Bel Kot Pantolon Modelleri

Tarih: 25.07.2023 21:21
Güzel bir kombinle desteklendiğinde şık bir görüntü ortaya çıkaran yüksek bel pantolonlara daha detaylı bakıyoruz.

90’lı yıllardan önce belden yukarıda olan pantolonlar, kalçalara kadar inmiş ve farklı modellerle desteklenerek bu zamana kadar gelmişti. Geçtiğimiz birkaç yıldan itibaren 90 öncesi özellikle 80’lerde görmeye alışık olduğumuz yüksek bel pantolonlar yeniden bayanların ilgisini çekmeye başladı.

Güzel bir kombinle desteklendiğinde şık bir görüntü ortaya çıkaran Yüksek Bel Pantolonlar, yeni detaylarıyla birlikte özellikle 2023 yazına tekrar damga vurmaya hazırlanıyor. 

Yüksek bel pantolonlarda birbirini takip eden üç farklı trend söz konusu. Bizde bu trendleri göz önünde bulundurarak en çok tercih edilenle ilgili bir değerlendirme yapalım istedik.
 

Yüksek Bel Pantolonlarda Trend Modeller

Kömür Rengi Füme Kot  

Yaz aylarında açık renklere olan ilgi sonbaharla birlikte yeniden azalıyor. Klâsik siyah modeldeki yüksek bel pantolonlara bu sene kömür grisi eklenmiş durumda. Vintage olarak taşlanmış tarımlarla çeşitlendirilmiş olan bu model harika ve şık bir duruş sergiliyor.

 

Yüksek bel düz bacak kot

Yüksek bel pantolonlarda bu yaz dikkat edilen bir modelde düz bacaklı olan kot pantolonlar. Bu modelde bel yüksek ve bacak düz olarak tasarlanmış. Bele sıkıca oturan kemer karın bölgesini ve kalçayı sardığı gibi şekillendiriyor. Görsel olarak bakıldığında şık ve göze hoş gelen bir tasarım olarak duruş sergileyen bu modelde kesim klasik ve konforu da oldukça üst düzeyde.

 

2023 Kış Modası Yüksek Bel Gri Kotlar

Kış aylarında yeni bir modelle karşımıza çıkan yüksek bel kot pantolonlarda bacak kısmında trend olan bölüm bol olması. Geniş bacaklı olan bu modeller balon kot şeklinde de tanımlanabiliyor. Bel bölgesinde oluşturulmuş olan figürler ise pantolonlara yeni bir tarz kazandırırken kışın soğuğunda beli de tam bir koruma altına alıyor.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...