Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim

Kâküllü Abiye Saç Modelleri

Tarih: 25.07.2023 16:43
Yaz aylarının vazgeçilmez kıyafetleri arasında kâküllü abiye elbisenize en uyumlu olacak şekilde saç modeli tasarlamanız gecenin en şık bayanı olmanız için şarttır. Tek başına abiye gerekmez onu üstüne şık bir saç modeli ve birbirini tamamlayacak bir makyaj ile harikalar yaratacaksınız. Böylelikle hem resmi hem de duygusallık ön planda olacaktır.

Bu elbiseye yakışan saç modelleri arasında ıslak saç modelleri daha uyumlu duracaktır. Islak saç modeli bu abiye elbisede üzerinde şıklık yaratacaktır. Bu saç modeli abiye elbisenizin üstünde daha modern havası katacaktır. En çok tercih edilen modelleri arasında yerini alır. Saçları düzleştirip jöle ve saç spreyleriyle ıslak havası kattığı için daha bir ahenk havası katacaktır.
 

Uzun Saç At Kuyruğu Saç Modeli

Bu model bu tarzdaki abiye elbiselerde en çok tercih edilen saç modellerindendir. Her yüze ve abiyeye uyum sağlayan bu saç modeli en tepeden belirgin sekliyle bağlanarak abiyeyle kombin yapılır. Bu tarzda bir saç modeliyle çıktığınız zaman daha çok abiyeniz ön plana çıkacaktır. Saçınız daha geri planda durduğu için bütün ilgi elbiseye yoğunlaşacaktır.

Ciddi ve modern hava katan bu saç modeli bayanların birinci tercih sırasındadır.  Sade bir makyaj ile tam anlamıyla şıklık yaratmış olursunuz. At kuyruğu yapmış ve tokanız görülmesini istemiyorsanız mutlaka saçınızla kamuflaj etmeniz gerekir. Böylelikle abiyenizle bütünleşmiş olacaktır.

Balerin Topuzu Saç Modeli

Bu model yaz aylarının vazgeçilmezi saç modellerindendir. En çok düğün ve kına gecelerinde kullanılan bu model kişini ruhunu yansıtır. Kâküllü abiyeniz ile uyum sağlayacağınızı şimdiden söyleyebiliriz. Daha dik ve emin duruşlu bayanların seçebileceği bir modeldir. Hem zarif hem de şık görünmenizi sağlar.

Bununla beraber koyu renkler yapılmış makyaj sayesinde konuklar gözünü asla sizden alamayacaklardır. Balerin topuzu saç modeli uslu bir çocuk edasını anımsatsa da bayanlarda özellikle kâküllü abiyenin üstünde çok sık duruyor. Ayrıca saçlarınızda ufak dokunuşla daha şık hale büründürebilirsiniz. Balerin topuzunun etrafına taşlarla bezendirerek abiyenizle beraber ışıltıyı yakalarsınız.

Dalgalı Saç Modeli

Dalgalın saç modeli ciddiyeti yansıtıyor.  Bir de kâküllü abiyeniz ile uyum sağladığınız zaman kendinden emin bir şekilde durduğunuzu ifade etmiş olursunuz. Bu abiyenin vazgeçilmez saç modelleri arasında yerini aldı. Bir maşa yardımıyla hafif dalgalar vererek daha farklı bakış açısını yarattığını söyleyebilir.  Abiyeyle en uyum sağlayan saç modeli de demek yanlış olmaz. Birbirlerini en güzel şekilde tamlayan şıklık modelidir. Sade ve şık olmayı sevenler için deneyebilecek saç modelleri arasındadır. Bu saç modelini kullanıyorsanız mümkün olduğunca daha gösterişli makyaj yaptırmanız sizin için daha yaratıcı olacaktır. Böylelikle şık ışıklarınızın altında abiyenizle beraber bir yıldız gibi parlayacaksınız. Dalgalı saç modeli modern simgesidir.

 

Saç Aksesuarlı Saç Modeli

Kâküllü abiye elbiseniz sade ve gösterişlidir. Püskülleri adeta saçınızla bütünleşmiş şekilde hava katıyor. Bununla beraber daha gösterişli olmasını istiyorsanız daha dalgalı bir dağınık saçlarınıza ufak detaylı aksesuarlarla daha uyumlu hale gelecektir. Hafif bir makyajla doğallığı ön plana çıkararak isteyenler tercih edebilir.

Daha dalgalı ve dağınık saç modeli olduğu için daha özgür bir ruh görünümlü olduğunuz yansıtacaktır. Yaprak şeklinde ya da püskül şeklinde saçınıza daha uyumlu yapacaktır. Böylelikle aşkı ve sadeliği simgeleyeceksiniz. Özel günlerde bütün odak sizin üzerinizde olacaktır. Daha çok uzun saçlara sahip olan kişiler için abiyenizin üstünde ideal seçim olacaktır.

 

Saç Örgüsü Saç Modeli

Sadelik, gösteriş, asalet, zarafet hepsini yansıtan saç modelidir. Kâküllü abiye ile uyum sağlayan tek saç modeli de diyebiliriz. Hem kolay hem de pratik olması seçmeye sebeptir.  Uzun saçlar için ideal seçimler arasındadır. Bu abiyeniz ile özel günlerde sıklık ve farklılık yaratmanıza sebep olacaktır.

İster taç şeklinde örebilirsiniz. İsterseniz de küçük örgülerle şıklık yaratmanız mümkündür.  Kış ve sonbahar renkleriyle uyumlu makyaj ile bütünleştirdiğiniz zaman abiyeniz ve saçınız daha ön planda olmasına yardımcı olur.

Kıvırcık Saç Modeli

Kâküllü abiyemize yakışan bir diğer modeli de kıvırcık saç modeli daha doğalımsı ve sade isteyenler için ideal saç modelleri arasındadır kısa saçlar için idealdir. Yapması zor olduğundan çok az tercih edilir. Kâküllü abiyeniz ile canlılık ve ışıltı ön plana çıkacaktır. Böylelikle gösterişten uzak olmuş olacaksınız.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...