Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim

Hakkımızda

TARİHÇEMİZ
Lodmela” ile olan hikayemiz önceleri Rapellin marka adımız ile küçük bir işletmede şekillendi. 2005 yılında İstanbul Beyoğlu'nda küçük bir tekstil atölyesi kurarak toplam 10 yetenekli arkadaşımız ile farklı giyim firmalarına 7 yıl boyunca kreatif ürünler hazırladık. Günümüzde ise sitemizdeki tüm ürünleri kendi bünyemizdeki fabrikalarda işini seven deneyimli personellerimizle birlikte üretiyor ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

MİSYONUMUZ
Lodmela, Rapellin, Phelda ve Three's markaları ile üretilen ürünlerimizi yüksek kalite standartlarında üretiyor ve moda çizgimizin her zaman diğer markalardan farklı olmasına özen gösteriyoruz. En güzel renkler ile sanatsal dokunuşlar, benzersiz tasarımlar, modern kadınların aradıkları şıklığı, modern çizgileri ve ölçülü giyimi bir araya getirerek oluşturduğumuz Kadın Giyim koleksiyonlarıyla, özel giyim tutkusu oluşturmak bizim için ilham kaynağı olmuştur. Büyük hedefleriyle fark yaratan ekibimiz zarif, dinamik, şık koleksiyonlara sahip etkili adımlarla yeni moda anlayışına katkı sağlayan başarıya inanmış bir ekiptir.

VİZYONUMUZ
ADR GROUP Tekstil San. ve Tic. LTD. ŞTİ. olarak mutlak müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. Müşterilerimizin talep ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek bir mükemmellik anlayışını benimseyerek; fark yaratan, kaliteli, güvenilir ve Uygun Fiyatlı Kadın Giyim ürünleri sunmak; şirketimizin saygınlığını ve değerini artırmak gayesindeyiz.
 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...