Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim

2023 Yaz Modası Nasıl Olacak?

Tarih: 25.07.2023 21:28
2023 yaz modası nasıl olacak? Hangi renkler öne çıkacak? 2023 Modası için önemli anekdotlar bu yazıda...

Moda her yıl değişim gösteren ve birçok etkene göre değişen olay döngüsüdür. İnsanlar için görünüm çok önemli halde bulunurken insanı güzel gösteren kıyafetler de her sene olduğu gibi bu sene de sorgulanıyor. Moda, öne çıkan anlamında kullanılır, bu yılın öne çıkacak yaz kıyafetleri beklediğinizde farklı gözüküyor. Giyim deyince sabah kalk yüzünü yıka ve üzerini giy noktasında hareket etmek sadece üzerini kapatmak olur. Bu yapılana giyim diyemeyiz, giyinmek, ten uyumu demektir. Giyinmek vücudunu kapattığın kıyafetlerin kendinden bir parça gibi görünmesi olayıdır. Moda diye bahsedilen durum tam olarak budur; 2023 yaz modası nasıl olacak? Hangi renkler öne çıkacak?
 

2023 Yaz Modası Nasıl Olacak?

Sokak Stili Bambaşka

Sokaklar bizlerin yalancı evleri, günümüzün birçok bölümünü geçirdiğimiz yerler. Burada dolanırken dikkat çekmek, bir moda defilesinde yürür gibi gözükmek çok önemlidir. En azından kadınlarımız için çok önemlidir. Sokak modası geçmiş ve gelecek arasında kalmış gibi gözüküyor. 90lı yılların bol giyinme modası ve günümüzde giyilen dar giyinme modası fazlasıyla sokaklarda göreceğimiz görüntüler olacak. Yeni yılın yazında askılı t-shirtler ve dar pantolonlar gözümüze çok çarpacak. Renk uyumundan çok ne kadar renk kullanabilirim noktasında işe bakılmış, bu sene fazlaca renk tek bir kıyafette görülecek. Canlı renkler yaz sokak stilinde öne çıkıyor. Bir dar bir bol modası yazın en öne çıkan modası olacak zira çok dar bir mini etek bile olsa içine giyeceğiniz gömlek bol ve salaş olmalı.
 

Özel Günlerin Rengi Kırmızı Olacak

Özel günler için tercih edilen renk kırmızı olacak, düğün ve ya balo gibi yerlerde öne çıkmak çok önemlidir. Bastığınız her adım bir manken edası ile olmalı ve en şık kadın sizler olmalısınız. Bu sene istediğinizi sağlamak için yapmanız gereken kırmızı ile yaşamak. Kırmızı özel günlerde elbise, takım ve aklınıza gelecek kıyafetlerin en güzel rengi olacak. Derin dekolteler ve salaş, şık kıyafetler ile yürekler hoplatılacak. Sutyensiz kıyafetlerde yine yaz modası içinde fazlaca karşımıza çıkacak gibi duruyor. Geçen yıl ABD modasında öne çıkmıştı, bu yıl da ülkemiz içinde öne çıkacak.

 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...