Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim Peşin Fiyatına 3 Taksit Havale İle %4 İndirim

2023 Sonbahar-Kış Modasında Tesettür Giyim

Tarih: 25.07.2023 21:17
2023 Tesettür Sonbahar Kış Modası içerisinde dilediğiniz giyim ürünlerini seçebilirsiniz fakat özellikle mont seçimleriniz kombinlerinize oldukça fazla etki edecektir.

Tesettür Sonbahar Kış Modası  içerisinde bulunan en iddialı renklerden bir tanesinin gece mavisi olduğunu belirtmek gerekmektedir. Gece mavisi kişilerin ten renklerine göre de duruşunu değiştirebilen renkler arasında bulunmaktadır. Siz de kendi ten renginizi hesaba katarak bu seçim işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Özellikle her sezon değişen moda renkleri göz önünde bulundururken bunların tesettürünüze de zarar vermemesi gerektiğini de eklemek gerekmektedir. Örneğin çok parlak renkler giyinmenin dikkat çekici olabileceğini düşünen bazı grupların bu renklerden uzak durulması gerektiğini önerdiklerinin de altını çizmek gerekmektedir. Sonbahar renkleri içerisinde bu tür bir durumun söz konusu olmadığının da altını çizmek gerekmektedir. Daha çok toprak tonları karşımıza çıkmaktadır. Toprak tonları içerisinde de kahverenginin çok ayrı bir yerde olduğunun altını çizmek gerekmektedir.
 

Tesettür Sonbahar Kış Modası

Tesettür Sonbahar Kış Modası  içerisinde dilediğinizi seçebilirsiniz fakat özellikle mont seçimleriniz içerisinde bu renklerin uzun kullanıma uygun olup olmadığını da hesaba katmanız gerekmektedir. Örneğin açık renklerde bulunan montların çok daha uzun ömürlü olmayacağı herkes tarafından bilinen noktalar içerisinde bulunmaktadır. Kişilerin her geçen gün çok daha net bir biçimde kendi tarzları oturtacakları için moda akımlarının ne dediğinin çok da ciddiye alınması gerekmemektedir. Siz kendi temel ilkelerinizi ortaya koyarsanız senenin trendleri içerisinde sizin tarzınıza yakın olan parçaları büyük bir kolaylık ile bulabilirsiniz.
 

Tesettür 2023 Sonbahar Trendleri

Tesettür Sonbahar Kış Modası denildiği zaman yine de en çok akla altın sarısı ve siyah kombininin geldiğini de belirtmek gerekmektedir. Bu iki renk bir araya geldiği zaman ciddi manada asil bir duruş ortaya koymaktadır. Kış modası kapsamında bulunan renklerin koyu olması tabi ki tesadüf değildir tam aksine bu mevsimde bu tür renkler kullanılmaktadır. Kişilerin tarzlarının tamamen kapanmaması için de en azından altın renginden faydalanma yoluna gidilmiştir. Geçmiş senelerde ciddi bir furya olarak karşınıza çıkan uzun gömlekler bu sene de reyonlarda yerini alacaktır. Siz de dilediğiniz gömlek çeşidini yaka kolyeleri ile donatabilirsiniz.

Sonbahar-Kış Modasında En Şık Kaban Modelleri | Sonbahar sezonuna girilmesi ile birlikte ısınmak üzere kalın ve ağır kabanlara başvurmamız şarttır. Sonbahar mevsimi , rahat ve ilgi çekici kombinleri ile herkesin dikkatini çekmekte olan bir mevsimdir. Romantik renklerin ve koyu tonların ağırlıkta olduğu sonbahar kreasyonları en şık kaban modelleri ve tasarımlarını sizler ile buluşturuyor. Deri, kürk , tüy veya yün gibi malzemelerden elde edilebilen kaban modelleri sonbahar aylarının vazgeçilmez ürünleri arasında yer almaktadırlar. Konyak aromalı renkler ve deri ceketler de 2023 sonbaharında moda olacak olan ürünler arasında yer almaktadırlar.
 

Sonbahar Kış Modası

Parke ve Puffer ceketler de 2023 sezonunda moda olacak ürünler arasında yer almaktadırlar. En Şık Kaban Modelleri 2023 sezonunda konyak aromalı renklerden esinlenerek üretilmektedirler. Şık İtalyan yün parkalar da sezonun moda olan ürünleri arasında yer almaktadırlar. Belden büzgülü olan tasarımları sebebiyle bel kısmınızın daha ince görünmesine sebebiyet verecek olan bu ürünler sonbahar modasının büyük bir kısmını oluşturmaktadırlar. Fildişi parçalar da sonbahar modasında büyük yer tutmakta olan ürünlerdir. Fildişi mont ve ceket modelleri 2023 yılında dış giyim modasına şekil verecek olan ürünler olacaklardır. Courtney Alpaka ceketler de her sezon olduğu gibi Sonbahar aylarında kullanılmak üzere piyasadaki yerlerini almış bulunuyorlar. Uzun ve bol kabanlar ise sezonun moda ürünleri arasında yer almaktadırlar. Deri ceketler ise her sezonun tercih edilmesi gereken oldukça estetik yapıdaki ürünleridir.
 

Sonbahar-Kış Modasında En Şık Kaban Modelleri

Kombinlemesi oldukça kolay olan kabanlarda spesifik renk kullanımı 2023 sezonunda çok daha belirgin olacaktır. Kendinden desenli olan mont modelleri de sezonun moda ürünleri arasında yer almaktadırlar. Kaban modellerini kombinlemek üzere pantolon ve taytlarınızdan faydalanabilirsiniz. Kabanlarda düz kesimin oldukça moda olduğu 2023 sezonunda bu tip kabanlar ile kapalı yaka tişörtleri kullanmanız mümkün olacaktır. Kot kumaşından yapılan ürünler de 2023 sonbahar-kış sezonunda karşımıza çıkacak olan ürünler olarak bilinmektedirler. Kabanlarda hakim olan renkler genellikle pastel tonlardır. Pastel tonlar yanında konyak aromalı renklerden oluşan kıyafetler de göze çarpmakta olan kıyafet çeşitleri olarak bilinmekte olup sıkça tercih edilmektedirler.

Tesettür Sonbahar-Kış Kreasyonlarında bu yılda çok konuşulacağa benziyor. Kış aylarında yeniden dolaplarımızı düzenleyeceğimiz için sezonun başında bu sene en güzel tesettür kombinlerini sizlerle paylaşacağız.En göze çarpan detaylardan birisi fular yaka gömlekler vitrinlerde yer alacak.
 

Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri

Tesettür modası için hazırlanan fular yaka gömlekler krep kumaştan yapılmış ve kombinler içine çok yakışacak. Mont modellerinde diğer montlarda olduğu gibi tesettürde de çok kullanılacak kapitone montlar yine moda olacak. Özellikle kapitone montlarda iki renk olarak tasarlanan uzun mont modelleri kullanılacak. Yanı sıra düz kesim yada daha salaş duracak modellerde tercihler arasında yer alacak. Çiçek dürbünü modelleri de elbiselerin yine baş tacı olacak ve tuniklerde, eteklerde, abiyelerde, ferace kıyafetlerde çiçekler göz dolduracak bir ayrıntı olacak. İlkbahar ve yazda olduğu gibi sonbahar ve kış aylarında da tesettürde bir numaralı desen olarak göze çarpacaktır. Çiçekler şal ve eşarpta da yer alacak ve kıyafetlerle kombin halinde olarak en çok beğenilen modeller arasında yer alacak.
 

Tesettürdeki Şıklık Bu Yıla Damga Vuracak

Tesettür Sonbahar Kış Modası ve Renkleri arasında Asker tarzı kıyafetler kadın modasıyla karışacak ve feminen bir tarza kavuşacaktır.   Jakar kumaşlardan yapılan ceket ve etekler yine en şaşalı bir şekilde kullanılacaktır. Kürklü kollar ve kürkle süslenen yaka modelleri sezonun en iddialı kabanları arasında şimdiden yer almaya başladı bile. Kürk sadece montlarla sınırlı kalmayıp elbiselerde de farklı bir şekilde tasarım olarak kullanılacak ve kürk her modele olduğu gibi yine her kıyafete çok yakışacak. Pardesü modellerinde spor kesimler tesettürlü bayanların havasına hava katacak ve koyu renkler bu sene moda olmayacak daha canlı ve renkli renkler pardesülere yansıyacak. Fermuarlı, büyük cepler ve büyük düğmeler kullanılarak yapılan modeller revaçta olacak. Tesettür 2023 Kış Modası ve Renklerinde Trençkotlarda kesimde pek bir değişiklik yapılmadı sadece mavinin tonları ve pembenin açık tonları vitrinlerdeki yerini alacak ve trençkot seven hanımların en çok beğendiği renkler arasında tercih edilecektir. Kare kesim eşarp modelleri yine bu yılda ilgi toplayacak ve eşarplarda canlı renkler modaya damgasını vuracak. 
 

İlgili Ürünler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...